JONG KNCV bestuur

Lijkt het jou leuk om de chemie in Nederland voor jongeren te verbinden en te versterken? Wil je jouw professionele netwerk vergroten? Solliciteer dan nu voor het bestuur van Jong KNCV!

Jong KNCV is de jongerenvereniging van de Koninklijke Nederlandse Chemische Vereniging (KNCV). De KNCV is de grootste beroepsvereniging en belangenbehartiger voor chemici in Nederland. Jong KNCV vertegenwoordigt ongeveer 3200 KNCV-leden jonger dan 35 jaar.

Als je interesse hebt om bestuurslid te worden, stuur dan vóór 16 juni een e-mail naar jongkncv@gmail.com met een motivatiebrief en CV. Vermeld hierbij als titel: Sollicitatie bestuur Jong KNCV “Voornaam, Achternaam”. We zullen hierna zo snel mogelijk contact met je opnemen. Bezoek http://jong.kncv.nl/oproep voor meer informatie of spreek ons aan op onze hokken.

Interesse Jong KNCV bestuur (Dutch only)