“Waerd LIFE-lid,

 

Er gaat een LIFE-kalender komen, en jij kan daar in staan! Dien hier je idee in, dit idee kan in de vorm van een omschrijving van je shoot (thema, locatie, etc.) of een upload van een tekening/foto.

 

DEELNAME AAN DE SHOOTS VOOR DE LIFE-KALENDER IS GRATIS!

 

De ProSTiTucie zal er vervolgens zorg voor dragen dat de beste ideeën uitgevoerd zullen worden en in de kalender komen te staan. Samen met jouw groep gaan we kijken wanneer we een dag en plek kunnen plannen om te schieten, de daarbij behorende props zijn op eigen kosten.

 

Tevens is er de optie om een al bestaande (groeps)foto in thema in te dienen die rechtstreeks de kalander in kan. Houd er wel rekening mee dat deze een resolutie van 300 dpi moet hebben.

 

De kalender zal gepubliceerd worden als alle shoots zijn geweest, dus jullie hebben de datum van publicatie volledig zelf in handen. De kalenders zullen op bestelling verkocht worden, afhankelijk van het animo hiervoor.

 

Schrijf je in en shine op de kalender!

 

Met levendige groet,

 

De ProSTiTucie ’16-’17
LIFE kalender inzendingen