U bent hier:

Lunchlezing iGEM Leiden

Lunchlezing iGEM Leiden
Datumdonderdag 28 oktober 2021

Vrijdag 28 oktober om 13.00 is de tweede lunchlezing van dit jaar in zaal 2 van het Gorlaeus gebouw in Leiden. Na het iGEM team uit Delft komt dit keer het team uit Leiden presenteren! Een grote uitdaging in de synthetische biologie is de beperking van verspreiding van genetisch gemodificeerde organismen (GGO's) buiten het laboratorium. Om dit probleem op te lossen, heeft iGEM Leiden een open-source, gestandaardiseerd, modulair en breed toepasbaar Safe-by-Design biocontainment systeem ontworpen voor deze GGO's. Met hun Double Plasmid Lock (DOPL LOCK) willen zij innovaties op het gebied van bioveiligheid stimuleren en het veld van synthetische biologie versnellen. Lunch is gratis dus schrijf je snel in via svlife.nl!

Als je je inschrijft rekenen we op je met de lunch. Zorg dus dat je je afmeldt bij het bestuur als je niet meer kan.